Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki z dojazdem utwardzonym Kwiatkowice - Sprzedaż i dzierżawa

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

89 360 zł3 597 m² 24,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Kwiatkowice-Las (gmina Wodzierady) Działka idealna na rekreacyjny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

82 000 zł1 300 m² 63,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży bardzo ciekawa działka pod zabudowę jednorodzinną blisko do łodzi około 24km. , bus, autobus, w okolicy domy całoroczne, blisko do szkoły, ośrodka zdrowia itp., gm. Wodzierady,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

150 000 zł4 100 m² 36,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta nr: suk-gs- 7456 transakcja : sprzedaż działki ładnie położonej gratis - pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego! powierzchnia: 4100m2 w tym 1100m 2 to działka budowlana cena : 150

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

150 000 zł4 100 m² 36,59 zł/m²

 

 

 

Kwiatkowice,łódzkie

36 000 zł1 016 m² 35,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis działki: działka budowlana na nowo powstającym osiedlu domów. .nr oferty: 2763. Cena: 36.000 zł. do negocjacji ; położenie: gmina: łask; wieś: kwiatkowice ok/lutomierska ; odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

36 000 zł1 016 m² 35,43 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij